Nasze Miasto życzy Wam wesołych świąt!

Nasze Miasto życzy Wam wesołych świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć wszystkim naszym Czytelnikom radosnych i szczęśliwych chwil spędzonych wśród najbliższych.

W grudniu mieliście okazję zobaczyć odnowione serwisy i gazety Nasze Miasto. Dla nas ta metamorfoza była przełomem i nadzieją na to, że nasza praca dla Was będzie jeszcze bardziej skuteczna i ciekawsza.

Teraz chcemy, aby także Wasze życie było wypełnione radosnymi chwilami i wiarą w lepsze, ciekawsze życie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam tylko „dobrych” wiadomości.

Zapraszamy do bycia z nami dalej.

Redakcje portali i gazet Nasze Miasto

Czytaj także

  Komentarze (40)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  XXX (gość)

  W Nowym Roku życzę Wszystkiego Naljepszego dla Starych Bywalców MMki :
  Dla Stargusi , Dany , Koralik , Cześka , Mmarcinka , Namana , Belcika , DG , Sławka , APO , Amigo i wielu innych ludzi co starali sie aby Nasze Miasto było lepsze :)

  stara baba z UTW (gość) (aga)

  A ja mam w tyłku ten portal, bo tu woni czosnkiem.
  ps . wróciłam właśnie z tańców i pije herbatke picytrynka
  Nie pozdrawiam bo to g....daje

  ~dawny bywalec (gość)

  Gdzie te czasy że ludzie na MMce składali sobie życzenia świąteczne ?
  Teraz nastało wielkie gówno i niech redakcja zniknie z naszego miasta !

  pleszewianin (gość)

  Ludzie jeśli wam coś nie pasuje to nie otwierajcie tej strony, nie przyjmujcie życzeń, przede wszystkim nie wymiotujcie, bo to musi być bardzo nie estetyczne. No i jeszcze jedno na pewno, na pewno piszemy oddzielnie!

  Zofija1 (gość)

  Jesli nie zmienicie waszej strony to napewno nie przyjme zaproszenia do bycia z Wami dalej.Serdecznie pozdrawiam i licze na Wasza poprawe.

  pop (gość)

  A ja nikomu nie życze radosnych świąt m.in.za te wredne strony nie tylko na naszym miescie ale wp.onet zycie pleszewa itd co za nieuk to wymyśla ? sa wcale nie czytelne,parszywe i rzadko otwieram teraz internet,

  PN (gość)

  Redakcji dziękuję za życzenia i je odwzajemniam.A sobie życzę jeszcze byście wrócili do poprzedniej wersji serwisu i ocen komentarzy.Ten odnowiony serwis nie spełnia wymagań większości odwiedzających Wasze strony.Liczę,że się w Nowym Roku poprawicie.

  Edek z fabryki kredek (gość) (hans)

  Zacznij się leczyć partyjny aparatczyku, bo nienawiść do innych i brak tolerancji zabija w Tobie resztki człowieczeństwa. Wesołych Świąt wszystkim.