Dla niektórych nie byłoby świąt bez choinki, prezentów albo kolędników. Dla innych wyznacznikiem są filmy, które emitują nasze telewizje.Kilka lat temu Polsat uległ presji internautów i w ostatniej chwili postanowił wyemitować "Kevina samego w domu". Bo jak to możliwe, żeby w święta nie oglądać Kevina? Albo przynajmniej nie pośmiać się, że od 10 lat można go obejrzeć w tym okresie. Świąteczna sztampa w telewizjach, to jednak nie tylko Kevin (sam w domu lub w Nowym Jorku), stacje telewizyjne mają całą gamę filmów, które ich zdaniem świetnie nadają się na okres Bożego Narodzenia. A my, ciężko się przyznać, "łykamy" to za każdym razem.

Może wszystkich filmów z naszego zestawienia nie znajdziecie w ramówce największych stacji telewizyjnych w tym roku, ale jeśli poszukać na mniej popularnych kanałach, to na pewno będzie komplet.

Który film dodalibyście do kanonu świątecznych tytułów? Czekamy na Wasze komentarze.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!