Mark Zuckerberg

(© Fot. by jolieodell / http://www.flickr.com/photos/jolieodell/4541147673/sizes/z/in/photostream/ CC BY 2.0 / http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

I to nawet dwie w miesiącu. Jeśli dotrzyma swojego postanowienia, w ciągu roku przeczyta 26 książek.

Dużo większym wyzwaniem byłoby czytanie minimum jednej książki w tygodniu. Niemniej jednak dwie książki w miesiącu to i tak lepiej niż żadna. Zuckerberg zachęca Facebookowiczów do pójścia w jego ślady. W tym celu utworzył fanpage A Year of Books.

Śledząc tę stronę, dowiemy się, co aktualnie czyta twórca Facebooka. Będziemy też mogli do niego dołączyć i podyskutować na temat konkretnych lektur.

My tymczasem zachęcamy Wam do jeszcze ambitniejszych książkowych postanowień literackich oraz do polubienia naszego fanpage-a.

Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Pogromca Złodziei (gość)

  Po pierwsze Zuckerberg powinien czytać tylko książki dla złodziei portali internetowych, wyrobił by się jeszcze bardziej.
  A to drugie jest także oczywiste, on te książki będzie wam sprzedawał w nowym sklepie internetowym zintegrowanym z portalem F..