Erik Axl Sund Erik Axl Sund

(© http://www.erikaxlsund.com/)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trylogia duetu Erik Axl Sund ("Oblicza Victorii Bergman", składająca się z "Obłędu", "Traumy" i "Katharsis") zostanie przeniesiona na ekran. Powstanie serial.

Zobacz też wywiad z autorami: Erik Axl Sund: W Szwecji kobiety lubią czytać o przemocy[/b]

Duet Erik Axl Sund (Jerker Eriksson i Håkan Axlandr Sundquist) sprzedał prawa do stworzenia telewizyjnego serialu na podstawie trylogii "Oblicza Victorii Bergman" amerykańskiej wytwórni filmowej.

Trylogia ("Oblicza Victorii Bergman", składająca się z tomów: "Obłęd", "Trauma" i "Katharsis") tego duetu opowiada o okrutnych mordach, dokonywanych na kilkunastoletnich chłopcach. Sprawą zajmuje się policjantka Jeanette, której małżeństwo właśnie przechodzi kryzys. Nie zdradzimy Wam więcej fabuły, żeby nie spoilerować. Warto jednak sięgnąć po książki, a czasu na ich przeczytanie macie jeszcze sporo.

Producentami zostali Marty Adelstein ("Skazany na śmierć") oraz Michael London ("Bezdroża", "Obywatel Milk"), a pracę nad serialem powierzono Tomorrow Studios/ITV Studios.

Dołącz, by być na bieżąco z newsami książkowymi - polub nasz fanpage!

A my przypominamy najlepsze momenty z "Prison Break" - zobaczcie trailer stworzony przez fanówKsiążki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!