Kadr z filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" Kadr z filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W trzeciej części "Piratów z Karaibów" Will Turner (Orlando Bloom) marnie skończył. Davy Jones (Bill Nighy) zabił go, ale Jack Sparrow sprawił, że Will stał się nowym Jonesem, kapitanem Latającego Holendra.

Od tej pory Turner jako Davy Jones ma żyć na oceanie. Na dziesięć lat morskiej żeglugi tylko w jeden dzień może zejść na ląd. By przybliżyć całą historię widzom, którzy nie oglądali poprzednich części, warto dodać, że Davy Jones to mityczna postać morskiego diabła, występującego w anglosaskiej mitologii. W "Piratach z Karaibów" został przedstawiony jako pół-człowiek, pół-ośmiornica.

- Nie jestem pewien, czy od razu wrócę do "Piratów", ale prowadzone są na ten temat rozmowy - mówił w IGN News Orlando Bloom. - Może się zdarzyć, że w fabule filmu nastąpi pewien restart. Oczywiście grałbym teraz Jonesa, a to mogłoby być ciekawe, bo wyglądałbym zupełnie jak nie ja. Te zwisające z twarzy macki...

Światową premierę piątej części "Piratów z Karaibów" zaplanowano na 5 lipca 2017 roku. Nie wiadomo, czy już wtedy mielibyśmy zobaczyć Orlanda w roli Jonesa.

Czy chcielibyście zobaczyć jeszcze raz Orlanda Blooma w "Piratach"? Czekamy na komentarze.
Filmy

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anulka

Moim zdaniem Orlando Bloom jest najlepszym aktorem jakiego kiedykolwiek widziałam nie dla tego , że jest bardzo przystojny i słodki.Jestem w nim zakochana po same uszy.Najbardziej podobał mi się jak grał w 1 i 2 części Piratów z Karaibów ,,Klątwa Czarnej Perły,, i ,,Skrzynia Umarlaka,,. Nie mogę zrozumieć dlaczego ma mało fanów???????? Ja mam wszystkie części Piratów z Karaibów i koszulkę z nim. Bardzo bym chciała aby zagrał w następnych częściach