W piątek (19 grudnia) myjący okna w Tokio przebrali się za konia i owcę z okazji nadchodzącego Nowego Roku, który ma być rokiem owcy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Według horoskopu chińskiego 19 lutego 2015 rozpocznie się rok owcy, a zakończy się rok konia. Z tej okazji czyściciele okien wieżowca w centrum Tokio postanowili przebrać się za zodiakalne zwierzęta.

Według wierzeń symbol owcy patronuje sztuce, artystom i rozwojowi kreatywności. W 2015 roku liczyć się będzie przede wszystkim wyobraźnia. Owca symbolizuje energię Yin, czyli harmonię i spokój.

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

neo (gość)

Chiński horoskop... Zielona strona w t ł a kolorze... galeria, dziewięć, albumów, 161 zdjęć. Szczegóły z instrukcji obsługi strony ze wstępu opisu Interview ~ fides* http://www.neooen.bloog.pl