Agata Buzek, Olga Frycz, Agnieszka Więdłocha, Dorota Deląg, Izabela Trojanowska, Edyta Herbuś i inne gwiazdy zapozowały do zdjęć charytatywnego kalendarza fundacji Viva.

Sesja odbyła się w październiku w studiu "Czarne owce", a kalendarz trafił do sklepów w grudniu.
Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.

- Kampania „Paka dla bezdomniaka”, to akcja dedykowana zwierzętom z korabiewickiego schroniska. Jej celem jest nie tylko przekazanie paki naszym podopiecznym, ale też pokazanie wszystkim, że razem – jako społeczeństwo – odpowiadamy za bezdomność zwierząt i razem możemy im pomagać. Kalendarz, to kolejny „produkt” tej akcji, pokazujący schroniskowe zwierzęta jako wspaniałych Przyjaciół i wspierający realną pomoc dla tych zwierząt, które nadal na nią czekają - zachęca Monika Bukowska z fundacji Viva.

Przed obiektywem Michała Grzyba wraz z czworonogami wystąpiły: Agata Buzek, Maja Jeżowska, Andżelika Piechowiak, Olga Frycz, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Więdłocha, Agnieszka Włodarczyk, Magda Steczkowska, Edyta Herbuś, Dorota Deląg, Maria Góralczyk oraz Izabela Trojanowska. W kalendarzu znajdziemy także opisy historii poszczególnych zwierząt. W naszej galerii możecie zobaczyć jak wyglądała sesja zdjęciowa, oraz jej efekt końcowy. Jak wam się podoba?

Kalendarz można kupić na stronie viva.org oraz w księgarniach Empik. Kosztuje 39,99 zł

Czytaj też: Uruchom się: Kilometry Dobra rekrutują wolontariuszy

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!