W sprzedaży pojawił się kalendarz „Pięściarze bokserom i nie tylko”, do którego pozowali Mistrzowie Świata w boksie: Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski.

W tegoroczną kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko” zaangażowali się polscy Mistrzowie Świata w boksie: Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski. Obydwoje są znani ze swoich działań na rzecz zwierząt oraz udziału w licznych kampaniach społecznych i charytatywnych.

W ramach akcji powstał charytatywny kalendarz. Tym razem jest on dostępny w dwóch wersjach: na jednym znajduje się Iwona Guzowska, na drugim „Tiger”, a towarzyszą im pieski należące do Michalczewskiego. Pięściarze będą rywalizować między sobą o to, kto sprzeda więcej kalendarzy ze swoim wizerunkiem.

– Zaangażowałem się w kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko”, ponieważ wierzę, że im więcej będziemy mówić o problemie znęcania się nad zwierzętami, tym większa szansa, że społeczeństwo będzie reagować na takie przypadki. I to reagować na czas, a nie wtedy, kiedy już jest za późno – tłumaczy Dariusz Michalczewski.

Iwona Guzowska, która brała udział również w pierwszej edycji akcji, dodaje: – Musimy też pamiętać o tym, że jeśli ktoś decyduje się przygarnąć kota, psa czy inne zwierzę powinien wziąć za niego pełną odpowiedzialność. Kochać go, dbać i mieć w nim najlepszego przyjaciela.

Kalendarz można kupić na stronie inicjatora DEM'a Promotion Polska w cenie 10 zł. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt w schroniskach.


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!