Podczas III Ogólnopolskiego Jarmarku Dobrego Smaku na Starym Rynku w Poznaniu odbędzie się cykl spotkań autorskich. 14 sierpnia w godz. 10 do 19, na stoisku Wydawnictwa Zysk i S-ka Wojciech Cejrowski będzie dedykował ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podczas III Ogólnopolskiego Jarmarku Dobrego Smaku na Starym Rynku w Poznaniu odbędzie się cykl spotkań autorskich.
14 sierpnia w godz. 10 do 19, na stoisku Wydawnictwa Zysk i S-ka Wojciech Cejrowski będzie dedykował książki: „Gringo wśród dzikich plemion” i „ Rio Anaconda”. Tego samego dnia na scenie głównej o 13, 30 odbędzie się spotkanie z W. Cejrowskim pod hasłem „ Smak tropików”.
15 sierpnia o 18-ej w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich - uroczysta premiera książki Andrzeja Fiedoruka „ Okowita, przepalanka i nalewki”.
Natomiast 16 sierpnia o godz. 13-ej na scenie głównej – „Moja mazurska kuchnia literacka” - z Małgorzatą Kalicińską rozmawiał będzie Mariusz Kwaśniewski.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!