Miłośnicy twórczości Papcia Chmiela mogą się cieszyć! Kultowy Tytus, Romek i A'Tomek powrócił po raz dziewiąty! Co dwa tygodnie czytelnicy - bez ograniczenia wieku - mogą śledzić kultowe już przygody Tytusa i spółki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Miłośnicy twórczości Papcia Chmiela mogą się cieszyć! Kultowy Tytus, Romek i A'Tomek powrócił po raz dziewiąty! Co dwa tygodnie czytelnicy - bez ograniczenia wieku - mogą śledzić kultowe już przygody Tytusa i spółki. Warto przypomnieć, że bohaterowie Henryka Jerzego Chmielewskiego pojawili się po raz pierwszy w gazecie harcerskiej "Świat Młodych" w 1966 roku. Z powodu oszczędności kolejne książeczki były na przemian czarne i kolorowe. A ponieważ ta kolekcja wydawnicza jest przygotowana według wydań oryginalnych i tu Tytus występuje raz w kolorze, raz w czerni. Zachwalać nie ma po co, wszyscy znają i Tytusa i Papcia Chmiela. Warto jednak wiedzieć o tej serii wydawniczej.
Henryk Jerzy Chmielewski, Tytus, Romek i A'Tomek, Prószyński i S-ka.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!