W pożarze kamienicy w Poznaniu zginęło 8-letnie dziecko, w Kościanie w mieszkaniu znaleziono martwego mężczyznę. To tragiczny bilans tegorocznych świąt w Wielkopolsce.

Pożary w Wielkopolsce - Kościan, 25 grudnia


W czwartek rano w jednym z mieszkań przy ulicy Śmigielskiej w Kościanie strażacy odnaleźli martwego mężczyznę. O tragicznym zdarzeniu poinformował policjantów sąsiad zmarłego 59-latka.

– Leżał na podłodze. W pomieszczeniu znajdowało się nadpalone łóżko, stolik oraz grzejnik, który mógł wywołać zadymienie – poinformował Andrzej Borowiak z zespołu prasowego poznańskiej policji.

Pożary w Wielkopolsce - Poznań, 26 grudnia


Około 3.30 w piątek spłonęło mieszkanie w kamienicy przy ulicy Limanowskiego w Poznaniu. Mieszkała w nim rodzina z dwójką dzieci.

Nieprzytomni rodzice trafili do szpitala. Wcześniej byli reanimowani. Na obserwację trafiła też 14-letnia siostra 8-letniego chłopca, który zmarł w pożarze.

Tragiczny bilans świąt


W tym roku od Wigilii strażacy w całym kraju wyjeżdżali do 470 pożarów, w których łącznie zginęło 14 osób, a 30 zostało rannych.


ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w Wymysłowie. Zmarł mężczyzna wyciągnięty z bagna [ZDJĘCIA]


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Karuzy (gość)

A justyna o nim zapomniała. Nawet grobu nie odwiedzi. I nie położy kwiatów. Wstyd justyna.wstyd.

Pleszew (gość)

Nadal pamiętam .roberta banie. I brakuje mi go. Był dobrym kumplem .i wspaniałym człowiekiem.