Poznańscy policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o śmiertelne pokłucie nożem młodego poznaniaka. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, na stacji paliw przy alei Solidarności w Poznaniu. Sprawca pokłucia zatrzymany został po kilkunastu minutach od zajścia. Poznański Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oficer dyżurny Komisariatu Policji Poznań Północ odebrał telefon o zdarzeniu tuż przed godziną 3.00. Wynikało z niego, że na stacji paliw przy alei Solidarności doszło do pokłucia nożem młodego mężczyzny. Na miejsce natychmiast wysłano policyjne patrole. Funkcjonariusze przejmując reanimację mężczyzny próbowali utrzymać go przy życiu. Mimo wcześniejszej reanimacji, prowadzonej przez obecne na miejscu osoby, nie udało się jednak tego uczynić.

Na podstawie wstępnych ustaleń wynikało, że martwy 22-latek uczestniczył wcześniej w konflikcie z innym młodym mężczyzną, który po zdarzeniu oddalił się w kierunku osiedla Powstańców Warszawy. Funkcjonariusze udając się we wskazane miejsce już po chwili zatrzymali 18-letniego uczestnika bójki. Mężczyzna był w swoim mieszkaniu.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Zainteresowany... (gość)

  Ponoć 3 kolesi, ( sępili fajki ) zaatakowali tego " nożownika " i właśnie jeden z nich nie dał rady - a tamtych 2 co nawiało to za współudział powinni zawinąć bo powinni zareagować... Resztę pozostawiam dalszej interpretacji - (tyle wiem)... ...Miał pecha... zresztą kto normalny sadzi się na jednego kolesia o 3 w nocy - przecież to prawie pewne ze ma kose...

  kolezanka (gość)

  pomyslec ze juz nigdy nie spotkam Ciebie pod pekabexem,smutek jakich malo...Kamil spij spokojnie[*]

  Siora (gość)

  ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY,ZAWSZE KOCHAJĄCY ŻYCIE...BĘDZIE NAM CIEBIE BRAKOWAŁO...NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH MYŚLACH,SERCACH,WE WSPOMNIENIACH...