Przed poznańskim sądem stanęło we wtorek trzech mężczyzn, oskarżonych o brutalne zabójstwo 32-letniego architekta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Poznali swoją ofiarę 31 maja ubiegłego roku w jednym z lokali przy Starym Rynku. Jakub K. zaprosił ich do domu. Tam goście zaatakowali go paralizatorem, skopali i udusili krawatem. Ciało wrzucili do studzienki ściekowej. Kilka dni później znalazł je w kolektorze na Garbarach pracownik Aquanetu.

Przypuszczalnie zabójstwo miało charakter rabunkowy - Jakub K. lubił drogie rzeczy, ładnie się ubierał. Sprawcy okradli jego mieszkanie i zabrali samochód.

Wczoraj 20-letni Grzegorz J., 23- letni Michał Z. i 35-letni recydywista Krzysztof M. stanęli przed sądem. Nie wiadomo, czy przyznali się do winy, bo sąd wyłączył jawność rozprawy na wniosek rodziny zmarłego architekta. Utajnione były również powody, dla których bliscy Jakuba zażądali zamknięcia drzwi przed publicznością.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!