Poznań Półmaraton: Zapisy zostały zakończone Poznań Półmaraton: Zapisy zostały zakończone

Poznań Półmaraton: Zapisy zostały zakończone (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapisy do 8. Poznań Półmaraton zostały zamknięte. Dla zdeterminowanych jest jeszcze jedna szansa. Zawodnik, który ma już nadany numer startowy do 15 marca może przekazać swój numer innej osobie.

8 Poznań Półmaraton wystartuje 12 kwietnia. Zapisy ruszyły w połowie grudnia ubiegłego roku. Wolnych miejsc na liście startowej już nie ma. Jeżeli ktoś nie zdążył się zapisać, ma jeszcze szansę. Nowy zapis w regulaminie zawodów pozwala zawodnikowi, który zarejestrował się już na liście startowej przekazać swój numer innej osobie. Można to zrobić do 15 marca, ale zmiany zawodnicy muszą dokonać już we własnym zakresie. W tym celu na stronie zawodów organizator przygotował specjalny panel dodatkowego zawodnika.

Tegoroczny Poznań Półmaraton przyciągnął 8,5 tys. biegaczy. Zawody rozegrane zostaną na trasie ubiegłorocznej, w której dokonano trzech drobnych zmian. Wkrótce organizatorzy zaprezentują materiał video z przebiegu trasy.
W wiosennym półmaratonie zorganizowane zostaną również targi sprzętu sportowego, które w dniach 9 i 10 kwietnia odbędą się w poznańskiej Arenie.

Poznań Półmaraton: Czytaj wszystko!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!