(© archiwum)

W trakcie diety podejmujemy różne wyrzeczenia żywieniowe, ale powinniśmy urozmaicać sobie posiłki. Poznaj pomysły na zdrowe i niskokaloryczne przekąski.

Odchudzanie to z pewnością niełatwe wyzwanie. Należy pilnować się na każdym kroku. Pamiętajmy jednak, aby nasza dieta była urozmaicona. Każdego dnia sięgajmy po inny produkt, aby dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Bez wyrzutów sumienia możemy sięgnąć po plaster sera cheddar, jajko, porcję łososia, miseczkę płatków owsianych, a nawet kilka kostek ciemnej czekolady. Każdy z tych produktów zawiera cenne składniki, np. witaminy, białko, węglowodany złożone, kwasy omega-3, które przyczyniają się do lepszego funkcjonowania naszego organizmu.


WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:
Porady

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sołtys (gość)

Ja po latach pilnowania się: co jem, gdzie, jaki skład, ile kalorii, co powinnam, a czego nie powinnam, zainwestowałam w catering dietetyczny przygotowywany przez dietetyka. Znalazłam w Wawie firmę: http://www.fitfoodzone.pl/ i codziennie dowożą mi jedzenie. I wbrew ogólnym opiniom wychodzi to taniej niż codzienne chadzanie do sklepu i uleganie różnym pokusom.