Pogoda w Wielkopolsce

Pogoda w Wielkopolsce wciąż nas zaskakuje (© Paweł Miecznik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody dla Wielkopolski. Aura nie pierwszy raz nas zaskakuje. Pogodę mamy raczej bardziej wiosenną niż zimową. Czy to się zmieni? Zobacz prognozę pogody do 31 grudnia 2014 roku!

Do Polski w najbliższych dniach napływać będzie ciepłe powietrze znad Atlantyku. Należy spodziewać się w dzień temperatury powyżej 5 stopni. Nocą zaś nad Polską pojawi się front atmosferyczny, to z nieba może spaść mokry śnieg, który topnieć będzie w ciągu dnia.

IMGW ostrzega przed silnymi wiatrami. Może wiać w sobotą od rana!

Zobacz też: Prognoza pogody dla Wielkopolski [AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO]

W wigilię przewidywana temperatura wyniesie od 2-7 stopni C, w pierwszy dzień świąt - od 2 do 6 stopni Celsjusza, a w drugi dzień świąt - od 1 do 5 stopni.

Temperatura w ostatni dzień roku, wtorek 31, powinna - według obecnej prognozy - kształtować się będzie między 1 o 6 stopniami.Źródło: X-News

Skomentuj:

Prognoza pogody dla Wielkopolski do 31 grudnia 2014 r.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Huehuehue (gość)

    Sylwester jest równo tydzień po wigilii czyli w środę a nie we wtorek. Sylwester we wtorek przypadał w zeszłym roku. Chyba pisma żyje jeszcze zeszłym rokiem hahahaha