Znamy szczegóły 21. Przystanku Woodstock. Sprawdź, jacy wykonawcy zagrają na Dużej i Małej Scenie Przystanku w 2015 roku. Impreza odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą między 30 lipca a 1 sierpnia.

SZUKASZ ZDJĘĆ Z PRZYSTANKU WOODSTOCK 2015? KLIKNIJ TUTAJ!


21. Przystanek Woodstock
30 lipca - 1 sierpnia 2015
Kostrzyn nad Odrą


Przystanek Woodstock to największy w naszej części Europy festiwal muzyczny. Artyści występują na czterech scenach: Dużej, Małej, Pokojowej Wioski Kryszny i scenie ASP.

Zobacz też:
- Przystanek Woodstock 2015. Zobaczcie zdjęcia woodstockowiczów
- Na Przystanku Woodstock 2015 bawi się cały świat. Zobaczcie zdjęcia z pola namiotowego


Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która poprzez festiwal chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.

Zobacz też: Woodstock 2015: Akademia Sztuk Przepięknych [program, goście]

Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Do tej pory na Przystanku Woodstock zagrały między innymi takie grupy: Hey, Dżem, Voo Voo, Pidżama Porno, T.Love, Raz Dwa Trzy, Sweet Noise, KSU, Armia, Dezerter, Indios Bravos, Habakuk, Leszek Możdżer, Kobranocka, Lao Che, Vader, Hunter, Apteka, Łąki Łan i Projekt Republika oraz gwiazdy ze świata: Guano Apes, Die Toten Hosen, Kiling Joke, The Stranglers, Kreator, Beatsteaks, Zion Train, Twinkle Brothers, Skindred, Airbourne, Gentleman czy The Prodigy.

Sprawdź: Woodstock 2015: Pokojowa Wioska Kryszny [KONCERTY, PROGRAM]

Zobacz, kto zagra na Przystanku Woodstock 2015Koncerty na Dużej ScenieCZWARTEK
- Within Temotation
- Shaka Ponk
- Illusion
- Organek
- Coma
- Pull The Wire

PIĄTEK
- Modestep
- HEDPE
- Voo Voo
- Decapitated
- Furyon
- Black Radio

SOBOTA
- Black Label Society
- Shaggy
- Eluveitie
- Ploletaryat
- People of the Haze
- Evol Walks

Koncerty na Małej ScenieCZWARTEK
- Domowe Melodie
- Mrozu
- Curly Heads
- Lipali
- The Chikats
- O Torvald
- Big Day

PIĄTEK
- Jazzombie
- Mela Koteluk
- Paceshifters
- Kuba Płucisz i Goście
- Canailles
- Frontside

SOBOTA
- Grubson
- Oberschleisen
- Scarecrow
- Eminence
- Roan
- Venflon
- Adam Palma

21 Przystanek Woodstock odbędzie się między 30 lipca a 1 sierpnia 2015 roku.

Zobacz też: Zeszłoroczny Przystanek Woodstock lepszy od Open'eraZobacz też: Woodstock 2015 [zespoły, kto zagra na Przystanku?]

Czytaj także

  Komentarze (63)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  eeeee (gość)

  Czemu ciągle Kostrzyn nad Odrą? Dawniej bywało w różnych miejscach i większa ilość osób miła okazję jechać, a teraz ciągle to samo miejsce, do którego mam bardzo daleko.

  alibaba.19@...

  Mam 52 lata jeżdżę na Woodstock . Rodzicom powiem tak , Wasze pociechy nie robią tam niczego , czego myśmy nie robili będąc młodymi ludźmi. I co mogą równie dobrze zrobić pod Waszym nosem . Jeśli ktoś nie bierze narkotyków to i na przystanku też nie weźmie . Uważać trzeba na złodziejaszków , ale równie dobrze mogą nas w tramwaju okraść . Zabawa tam jest przednia . To tyle . Sie ma .

  miet (gość) (malwa)

  bzdury pan piszesz urodziłem sie w kostrzynie nie było tu żadnego ruskiego wojska lecz polskie saperzy artylrria i rakitówka kidys teren byłnapikowany niewybuchami z 2 wojny znajduja je ludzie do dzisiaj jak wszedzie gdzie były działania wojenne byłem na wszystkich imprezach od 12 lat chodze z dziecmi nigdy nie widzialem zeby ktokolwiek sie bil lub awanturował oczywiscie piwa troche moze nawet sporo wypijaja przy tak duzej imprezie wypadki sie zdarzaja jak ktos nieumie jachac w pociagu i sie wychyla to ginie 2 lata temu po niemieckiej stronie 2 osoby połozyły sie na drodze kie rowca ich niezauwazyl to i zgineły jezeli chodzi o karetki z mloich obserwacji to przyjezdzają do kazdego zgłoszenia sa to zwykłe omdlenia normalna sprawa przy tylu ludziach sadze ze jest bezpiecznie zarówno w samym miescie jak i na terenie festiwalu zapraszam i bez obaw

  Roger (gość)

  Jestem zdrowo po 40-ce. Miałem wiele wątpliwości co do festiwalu. Rok temu pojechałem za namową córki i przekonałem się! NIE MA W TYM KRAJU TAK BEZPIECZNEJ I TAK DOSKONALE ZORGANIZOWANEJ IMPREZY !!! Można Owsiaka lubić lub nie, ale szacunek mu się należy. Jakieś bzdury o karetkach, niewypałach... Współczuję takim błaznom, którzy to wypisują. To tylko biedne dzieci chorego systemu :))))

  hip (gość) (Mika)

  Byłem, więc widziałem.Jest to impreza dla tych co chętnie stosują zasadę swojego guru "Róbta co chceta".Można anonimowo i bez oporów się potaplać,poćpać,popić,pokochać się...Dziewczyny są chętne.Okazji jest sporo i to prawie darmo.Ale można też posłuchać dobrej muzyki.

  tv republika (gość) (malwa)

  tak, tak, a owsiak rano na śniadanie zjada niemowlęta i popija krwią dziewic. Nie chcesz, to nie jedź, nikt cię nie zmusza. Zawsze możesz pojechać na przystanek jezus z oszołomem pospieszalskim i świnką gargas, tylko po co się tak zapluwasz.