12 lipca nakładem Wydawnictwa Literackiego ukaże się bestsellerowy kryminał Spencera Quinna Na psa urok. To pierwsza książka Quinna i zarazem pierwszy na świecie kryminał opowiedziany z perspektywy psa! Narratorem ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
12 lipca nakładem Wydawnictwa Literackiego ukaże się bestsellerowy kryminał Spencera Quinna Na psa urok. To pierwsza książka Quinna i zarazem pierwszy na świecie kryminał opowiedziany z perspektywy psa!
Narratorem jest Chet, mieszaniec labrador, który po wyrzuceniu z elitarnej szkoły policyjnej dla psów K9, stał się wiernym przyjacielem i współpracownikiem Berniego Małego, prywatnego detektywa. Bernie, znajdujący się akurat w psychicznym dołku po niedawnym rozwodzie, czeka aż w końcu ktoś zleci mu do rozwiązania porządną kryminalną zagadkę. Pewnego dnia zjawia się klientka, która pragnie, aby detektyw Mały odnalazł jej córkę. Sprawa na pierwszy rzut oka nie wygląda ciekawie, ale Chet ma nie tylko oczy, ma także niezawodny nos! Wkrótce okaże się, że za zniknięciem dziewczyny stoją potężne siły… Rozpoczyna się śledztwo, podczas którego nasi bohaterowie nie raz cudem unikną śmierci, a Chet po schwytaniu przez rosyjską mafię zostanie nawet nazwany Stalinem!
Niezwykli bohaterowie, brawurowa akcja, humor i przede wszystkim niesamowity narrator, dzięki któremu możemy bliżej poznać psią psychikę – to wszystko sprawia, że Na psa urok jest książką, którą muszą przeczytać właściciele psów. Więcej – powinni to zrobić również miłośnicy kotów!

Spencer Quinn – to tajemniczy pisarz, ukrywający się pod pseudonimem. Na psa urok to jego debiut literacki, ale Quinn pracuje już nad kontynuacją przygód Berniego i Cheta. Krążą pogłoski, że w pisaniu pomaga mu jego własny pies Audrey. Na psa urok błyskawicznie zdobyła szczyty listy bestsellerów New York Timesa. Prawa do sfilmowania książki zakupiło Studio Universal.
(WL)

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!