Kadr z filmu "Hobbit. Bitwa Pięciu Armii"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 25 grudnia w kinach można oglądać film "Hobbit. Bitwa Pięciu Armii. To już ostatnia część przygód Bilba Bagginsa. Czas się pożegnać ze Śródziemiem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was quiz.

Sprawdźcie, w jaką postać moglibyście się wcielić, gdybyście to Wy trafili do Śródziemia. Przygotowaliśmy aż dziewięć możliwości. Czas na test, do którego świata pasujecie najbardziej - świata krasnoludzkiego, elfickiego, ludzkiego, hobbiciego, a może magicznego? To jak, jaką postacią z "Hobbita" jesteście? Sprawdźcie, wynik testu możecie udostępnić na Facebooku: na pewno będzie się czym pochwalić :)

Kliknij, żeby przejść do quizu

Czytaj także

  Komentarze (20)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  <3 LEGOLAS <3 (gość)

  Tauriel
  Tauriel Autor zdjęcia: Materiały prasowe
  Lubisz czasem spojrzeć w gwiazdy i się rozmarzyć. Na myśl przychodzi Ci miłość, która nigdy nie będzie możliwa i pokój na świecie. Tego właśnie pragniesz - niezwykłej miłości i bezpieczeństwa. Mężczyźni biją się o Twoje względy, ale Ty wciąż poszukujesz tego JEDYNEGO. Zastanów się, czy może nie gonisz za czymś, czego nigdy nie otrzymasz? Twoja odwaga i szlachetność potrafiłyby już teraz przyciągnąć niejednego śmiałka.

  Wąsaty Krystian (gość)

  A ja jestem POlaczkiem z mentalnością chłopa pańszczyźnianego.Muj ociec plótł warkocze krowom, ale ja jusz mam wyższe wykształcenie - Markieting i Zarzondzanie. Żyję sobie w POstkolonii polska i mam kasiore na kiełbachy i piwsko. to mnie wystarcza.

  A. (gość)

  Tauriel :) - Lubisz czasem spojrzeć w gwiazdy i się rozmarzyć. Na myśl przychodzi Ci miłość, która nigdy nie będzie możliwa i pokój na świecie. Tego właśnie pragniesz - niezwykłej miłości i bezpieczeństwa. Mężczyźni biją się o Twoje względy, ale Ty wciąż poszukujesz tego JEDYNEGO. Zastanów się, czy może nie gonisz za czymś, czego nigdy nie otrzymasz? Twoja odwaga i szlachetność potrafiłyby już teraz przyciągnąć niejednego śmiałka.

  AMF (gość)

  Im jesteś kretynem do kwadratu. Tak ich nie znają, że ich nawet ekranizowali i to na tzw zachodzie.

  PS: a co to wstępu - to skąd pewność, że ostatnie część? Komercja się tak nakręciła, że aż się prosi o kolejne 3! Wątków przez Tolkiena nie rozwiniętych nie brakuje, spokojnie można kolejną ekranizację platformówki zrobić. (czytaj zrobić w stylu gierki komputerowej)

  Adler (gość)

  Żadną!!!!! Rzygam już tą ciągniętą na siłę hecą! Na hasło : Hobbit - dostaję już sraczki! Tolkien w grobie się przewraca, jak widzi co to palanty od filmów robią z jego postaciami! Ileż można k......a, w kółko międlić to samo?! Jak widać, można - byleby jeszcze trochę kasy się nachapać.

  Dobromił (gość) (Polak)

  Całkowicie zgadzam się z Tobą. Niestety niedawno w tv debilnie wypowiadały się nauczycielki języka polskiego. Czego oczekiwać od młodzieży gdy takich nauczycieli mają.