Rostarzewo: zderzenie tirów. Sprawca stracił prawo jazdy.

2 stycznia w miejscowości Rostarzewo doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Policjanci z grodziskiej drogówki za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym, sprawcy tego zdarzenia zatrzymali prawo jazdy

- Na drodze krajowej nr 32 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Kierujący samochodem Volvo z załączoną naczepą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na jego tył doprowadzając do zderzenia. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca tej kolizji poddał się dobrowolnej karze, a postępowanie w niniejszej sprawie poprowadzi Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Sprawca kolizji to mieszkaniec gminy Wielichowo (rocznik 1987), a poszkodowany to mieszkaniec gminy Rakoniewice (rocznik 1957) - informuje rzecznik KPP Grodzisk, Kamil Sikorski.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!