Koncert Madonny w Warszawie przeszedł już do historii, ale mieszkańcy podkonińskiego Rumina nie zamierzają przestać ubiegać się o względy królowej popu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ruminianie kilka miesięcy temu wysłali do piosenkarki nominację na honorowego mieszkańca wsi, ale nie dostali od niej żadnej odpowiedzi. Teraz chcą wysłać jej specjalną paczkę. - Nie odpuścimy Madonnie dopóki nie będziemy mieli konkretnej, jasnej odpowiedzi. Nawet gdyby miała ona być negatywna – mówi Mariusz Ciszak ze Związku Młodzieży Wiejskiej w Ruminie.

Mieszkańcy podkonińskiej wsi chcą zatem nauczyć Madonnę rolnictwa. Poza nominacją piosenkarka otrzymała od sołectwa ar ziemi, z którego zbiory trafią do gwiazdy. Ruminianie zamierzają wysłać królowej popu zboże, tradycyjny polski chleb i placek drożdżowy. - To wszystko plony z ziemi Madonny – mówi Mariusz Ciszak.

To nie ostatni pomysł mieszkańców najbardziej zakręconej wsi w Polsce. Przed Bożym Narodzeniem ruminianie nie wykluczają wysłania Madonnie kartki świątecznej i przepisu na regionalną zupę śledziową.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!