Johna Whitbreda zaprasza na Dominikanę  Johna Whitbreda zaprasza na Dominikanę

Johna Whitbreda zaprasza na Dominikanę (© 123RF)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kilka dni po Bożym Narodzeniu narzeczona Johna Whitbreda zerwała zaręczyny i odwołała ślub. Mężczyzna postanowił nie rezygnować z podróży poślubnej.

32-letni John Whitbred kiedy po zerwanych zaręczynach dowiedział się, że nie może odzyskać zwrotu kosztów zaplanowanej wcześniej wycieczki (a tylko jej połowę), postanowił pojechać na swoją podróż poślubną z dziewczyną poznaną w internecie.

Mężczyzna rozpoczął poszukiwania na jednym z serwisów aukcyjnych (ebay). Jak zachęca dziewczyny? "Lubię się śmiać i lubię ludzi z poczuciem humoru. Nie jestem nudny, lubię przygody - inaczej nie robiłbym czegoś tak szalonego, jak to". Kolejne wyznania już tak przekonujące nie są: "Piję, palę i cholernie źle radzę sobie na parkiecie. Nie ma mnie w rejestrze skazanych, chociaż można by mnie zamknąć za to, że chrapię".

32-latek zapewnia dziewczyny, że nie ma złych zamiarów, a chce jedynie zawrzeć przyjaźń. Na dowód tego do ogłoszenia dołączył linki do swoich profili w mediach społecznościowych.

Licytacja trwa do piątku, 15 stycznia. Obecnie wartość aukcji przekroczyła 5 tys. funtów. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na organizację charytatywną walczącą z rakiem jąder.Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!