Wydawnictwo słowo/obraz terytoria i wydawnictwo Zysk zapraszają na spotkanie z Krzysztofem Rudowskim, autorem książek Punkt obserwacyjny i Rękopis zapodziany w Saragossie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria i wydawnictwo Zysk zapraszają na spotkanie z Krzysztofem Rudowskim, autorem książek Punkt obserwacyjny i Rękopis zapodziany w Saragossie. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca (czwartek) o godz. 19 w Ratuszu Staromiejskim, Gdańsk, ul. Korzenna 33/35
Krzysztof Rudowski jest autorem dramatu internetowego Cz@t i wznowionego niedawno Metafizycznego przewodnika po Tatrach, powieści drogi Powrót oraz poematu – komentarza politycznego – Otwórzcie moją teczkę. Oprócz wydań książkowych swoje utwory publikował w „Twórczości”, „Dialogu” i „Odrze”.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!