Za nami pierwsze rozstrzygnięcia Pereł w Koronie 2009. Nagrody w konkursie zgłoszeniowym otrzymują: torbę turystyczną z niespodzianką, voucher wycieczkowy i przewodnik Małopolskie z serii województwa ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Za nami pierwsze rozstrzygnięcia Pereł w Koronie 2009. Nagrody w konkursie zgłoszeniowym otrzymują:


 • torbę turystyczną z niespodzianką, voucher wycieczkowy i przewodnik Małopolskie z serii województwa (Demart)

  Grzegorz Dylewski

  za serię zdjęć z regionu świętokrzyskiego, z najciekawszymi zabytkami i dodatkami w postaci scenek rodzajowych;

 • torbę turystyczną z niespodzianką i przewodnik Wyżyny z serii regiony (Demart)


  Ewa Ziolkowska-Darmas

  za zwrócenie uwagi na cenne obiekty zabytkowo-turystyczne, na które nie zawsze zawracamy uwagę, np. ul. Sienkiewicza w Kielcach czy park miejski z kompleksem zabytków.

  Gratulujemy. Nagrody prześlemy pocztą. Wszystkich Czytelników zapraszamy do wystawiania opinii kandydatom na Perły w Koronie 2009. Za najciekawsze komentarze będą kolejne nagrody.
  Drodzy Czytelnicy, to wszystko jest dla Was. Jak zdobyć nagrodę wybraną przez siebie, bądź przez redakcyjne jury, przeczytacie o tym poniżej. Gorąco zachęcamy do zabawy, zapraszając od progu do strefy nagród.

  Do wygrania są:

 • przewodniki z serii Polska Niezwykła od wydawnictwa DEMART - regiony: WYŻYNY, województwa: MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, MAZOWIECKIE

  swietokrzys_ef.jpg


 • zestawy akcesoriów turystycznych od biura podróży EXIM TOURS

 • voucher o wartości 200 zł od internetowego biura podróży fly.pl (rabat przy zakupie wycieczki zagranicznej z oferty wiodących w kraju organizatorów podróży)

  eximifly_e1.jpg

 • przewodniki i atlas od wydawnictwa CARTA BLANCA:

  Polska. nawigator turystyczny
  Szlaki turystyczne. Przewodnik po Polsce
  Turystyczny atlas Polski
  Okolice Wrocławia. Kotlina Kłodzka, Karkonosze. Nawigator turystyczny


  slaskiec_51.jpg

  cartanagrody_43.jpg
  Jak zdobyć nagrodę

  Są dwa sposoby. Pierwszy – w kolejności kalendarzowej – jest w Waszych rękach od 15 do 30 czerwca. O skuteczności drugiego będzie można przekonać się między 29 czerwca a 31 sierpnia.

  Pierwszy sposób

  Do 30 czerwca włącznie czekamy na propozycje obiektów, które Waszym zdaniem powinny uzupełnić redakcyjną listę kandydatów na Perły w Koronie Województwa Świętokrzyskiego 2009 (zobacz naszych kandydatów). Za najciekawsze zgłoszenia będą nagrody – dla autora propozycji oraz zgłoszonego obiektu, który umieścimy na naszej liście do głosowania.

  Zgłoszenia przyjmujemy drogą e-mailową pod adresem kielce@naszemiasto.pl.

  Zgłoszenie powinno zawierać:

  co najmniej jedną fotografię obiektu,

  kilka (ale może być więcej) zdań o obiekcie,

  oświadczenie następującej treści: „Oświadczam, że jestem autorem załączonych zdjęć (zdjęcia) i wyrażam zgodę na ich publikację w portalu naszemiasto.pl”, podpisane imieniem i nazwiskiem.

  Prosimy również o podpowiedź, która nagroda z naszej strefy sprawiłaby autorowi największą frajdę. Sugestie weźmiemy pod uwagę, dając pierwszeństwo wyboru autorom najciekawszych propozycji. Listę laureatów ogłosimy po 30 czerwca, nagrody przekażemy pocztą.

  Drugi sposób

  Równie cenne jak Wasze głosy są w tym plebiscycie opinie i komentarze. Te najciekawsze będziemy nagradzać. Czas komentowania – podobnie jak głosowanie – zaczyna się 29 czerwca i trwa do 31 sierpnia. Prosimy, pamiętajcie o wpisywaniu zwrotnego adresu e-mailowego – tą drogą będziemy się z Wami kontaktować w sprawie przekazania nagród. Listę wszystkich nagrodzonych opublikujemy na stronach plebiscytowych.

  Zapraszamy do głosowania i do zabawy. • Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!