Świąteczne reklamy atakują nas z każdej strony. Światowi giganci starają się wykorzystać bożonarodzeniowe akcenty w swoich kampaniach. I często wpadają na kapitalne pomysły! Zobaczcie świąteczne reklamy znanych marek.

Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem zalewa nas fala świątecznych reklam. Jak być oryginalnym i wyróżnić się od reszty? Przede wszystkim liczy się pomysł.

Przygotowaliśmy dla Was świąteczne reklamy znanych marek. Od Pepsi, McDonalds'a, Heinekena, po Mercedesa, Nike i Adidasa. W większości projektów graficy przemycają bożonarodzeniowy motyw w postaci choinki. Drzewko z gustownej bielizny? A może odpowiednio ułożony wzór na butach sportowych? Do tego jeszcze choinka z frytek i na bieżniku opony!

ZOBACZ TAKŻE: Prezenty na święta. Oryginalne i śmieszne! [PROPOZYCJE, CENY]

Ale są także bardziej wymyślne przykłady. Piwna piana, która przypomina czapkę świętego mikołaja. Biała majonezowa broda na łyżeczce wyciągniętej wprost ze słoika. Wreszcie renifer ułożony z cukierków. Pomysłowość speców od reklamy naprawdę nie zna granic...

A Wam która ze świątecznych reklam znanych marek spodobała się najbardziej? Piszcie w komentarzach!Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!