Zakończyliśmy etap wojewódzki plebiscytu Świeć się z Energą i Głosem Wielkopolskim. Teraz zwycięskie miasto, galeria handlowa i zdjęcia z konkursu fotograficznego powalczą w etapie ogólnopolskim.

Plebiscyt miast


W plebiscycie miast najwięcej głosów w Wielkopolsce zdobyła Września. Jako zwycięzca regionalnego etapu miasto wygrało sprzęt AGD o wartości 1000 zł, który włodarze będą mogli przekazać na cel charytatywny. Nagrodę ufundowała Firma Energa Oświetlenie. Pomóż Wrześni zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce. Już we wtorek, 13 stycznia 2015 ruszy głosowanie.

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Plebiscyt galerii


Najpiękniej oświetloną galerią handlową w Wielkopolsce okazało się Poznań City Center. Awansowała ona do ogólnopolskiego etapu. Tam na zwycięską galerię czeka wyjątkowa nagroda. W ustalonym terminie odwiedzi ją autobus „Planety Energii”, który na cały weekend zapewni mnóstwo edukacyjnych atrakcji dla dzieci i nie tylko.

Głosowanie na najpiękniej oświetloną galerię w Polsce ruszy 13 stycznia 2015.

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO


Konkurs fotograficzny


W konkursie fotograficznym Świeć się z Energą najwięcej głosów w etapie wojewódzkim zdobył Łukasz Kuszel. Wygrał on aparat fotograficzny. Teraz jego zdjęcie weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu. Dodatkowo dziewięć zdjęć z każdego województwa, wybranych przez komisję plebiscytową również weźmie udział w dalszej rywalizacji. Nagrodą główną jest zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w Hotelu Spa Dr Irena Eris.

Wszystkich wybranych kandydatów pokażemy we wtorek 13 stycznia 2015. Tego dnia ruszy również głosowanie w etapie ogólnopolskim.

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Pomysłodawcą i głównym sponsorem plebiscytu i konkursu "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!