9, 10 i 11 października w Szamotułach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet „Szamotuły Cup 2009”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

– BKS „Aluprof” Bielsko Biała, Bank BPS „Muszynianka Fakro” Muszyna, Schweriner SSC oraz KS „Budowlani” Kielce to zespoły, które zarówno w piątek, jak i w sobotę dadzą popis swoich umiejętności w szamotulskiej Hali Sportowo – Widowiskowej „Nałęcz” – zapowiada Ryszard Frąckowiak, jeden z organizatorów imprezy.
W piątek o godz. 16 KS Budowlani zagrają z BKS Bielsko Biała. O godz. 18 natomiast Muszynianka podejmie Schweriner SSC. W sobotę o godz. 11 odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy, a o godz. 12 Muszynianka zmierzy się z Budowlanymi, a o godz. 17 Schweriner SSC z BKS Bielsko Biała. W niedzielę natomiast KS Budowlani zagrają z Schweriner SSC.

To jednak nie koniec atrakcji. – W niedzielę, na zakończenie siatkarskich zmagań w Szamotułach odbędzie się mecz o Super Puchar Polski Kobiet 2009, w którym zagrają: Bank BPS „Muszynianka Fakro” Muszyna oraz BKS „Aluprof” Bielsko Biała – zapowiada organizator Ryszard Frąckowiak.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!