Anna Matysiak spotkała się z dyrekcją szkoły w Kotowie

Anna Matysiak spotkała się z dyrekcją szkoły w Kotowie (© mal )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szkoła w Kotowie. Są już konkretne ustalenia. 17 nauczycieli z Kotowa będzie miało etat, sześciu będzie zatrudnionych na pół etatu.

Szkoła w Kotowie 31 sierpnia przestanie istnieć. Nie będzie już samodzielna, a podległa ZSP w Grodzisku Wielkopolskim. Jaki los spotkał nauczycieli z byłej już szkoły rolniczej w Kotowie ?

Anna Matysiak dyrektor grodziskiego ZSP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego tłumaczy, ze siedemnastu nauczycieli zatrudnionych do tej pory w Kotowie, od września będzie pracowało w pełnym wymiarze godzin. Sześć osób zostało zatrudnionych na pół etatu. Trzy osoby, pracujące do tej pory w szkole rolniczej w Kotowie, w ogóle nie złożyły swoich aplikacji.

Dyrektor Bernard Krupka ma pełnić w szkole w Kotowie funkcję wicedyrektora, a dotychczasowa wicedyrektor Monika Mokrzyńska będzie uczyła tam tylko matematyki.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Konel (gość)

Miejmy nadzieję, że młodzież nadal będzie chciała się tutaj uczyć i już nie będzie problemu z frekwencją, bo naprawdę mamy niż demograficzny i może być różnie. Najważniejsze to pozytywne myślenie. Nie ma co ukrywać pieniądze są też bardzo potrzebne, a nasz biedny powiat zadłuża się dla szpitala. Nie wiem czy warto. Może radni będą mieć niedługo kac moralny jak przyjdą wybory.

Bobas (gość)

Niech już sprawa z Kotowem trochę przycichnie, bo naprawdę w kółko to samo. Fakt, że szkoły już nie będzie może być bolączką i żalem dla wielu, ale przecież trzeba iść dalej do przodu, a nie zamęczać tematem. Było, minęło i niestety nic nie możemy z tym zrobić.

trzezwy (gość)

Bardzo wyczerpujący artykuł.
Nie złożyło aplikacji? Czyli co? Wszyscy zostali zwolnieni w Kotowie i potem ubiegali się /prócz trzech/ o pracę w różowej?