To nie Hiroszima ani Czarnobyl. Ten przerażający obraz wyłaniający się ze zdjęć nie powstał w wyniku żadnej katastrofy. To cypryjskie lotnisko zostało po prostu opuszczone.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Rdzewiejący kadłub samolotu pasażerskiego, otoczone drutem kolczastym i porośnięte trawami pasy startowe. Tak wygląda dziś nieczynne lotnisko w Nikozji, które znajduje się wewnątrz kontrolowanej przez ONZ strefy buforowej oddzielającej turecką - północną część wyspy od greckiej - południowej.

Lotnisko stanowi najdobitniejszy symbol trwającego od lat impasu w stosunkach Turecko-Greckich.


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

SPAWACZ ZMIKSOWANYCH MÓZGÓW (gość)

W Chodzieży zostaną szmateksy, LIDL, Biedronka , Pepco, Intermarche, Kaufland, Dino i może jeszcze jakieś badziewie. I będzie obwarowany komisariat obłożony workami z piaskiem oraz urząd pracy bez ofert pracy. Wszyscy będą biegali ze swoimi kretyńskimi smartfonami szukając, gdzie jest taniej, gdzie czyszczą magazyny, mają mega promocję a w tym czasie dzieci będą w domu bawiły się kretyńskimi zabawkami wyobrażającymi walkę potworów z innymi potworami albo będą grały w mordercze gry " kto kogo okrutniej zamorduje... . " I sądy zaczną uznawać argumentacje obrony morderców, że zatłuczony bejsbolem dziadziuś nie powiedział wnukowi - mordercy, że miał tylko jedno życie.... . W kościołach zapewne będzie już wtedy pusto bo nasze starsze pokolenie naturalnie powymiera. NO ROBACZKI - JESTEŚCIE NA OSTATNIEJ PROSTEJ DO TEGO "RAJU"- PODOBA WAM SIĘ ? P.S. w sklepie XXX ogłoszono mega promocję - 132 % rabatu do wyczerpania.... .