Targi Ślubne na MTP to nie tylko oferty domów weselnych, piękne suknie i garnitury. Modelki zaprezentowały na MTP również ślubną bieliznę. Zobaczcie zdjęcia.

W niedzielę na MTP rozpoczęły się Targi Ślubne. Modelki zaprezentowały ślubną bieliznę, bukiety, fryzury i makijaże. Pojawili się też tancerze, a dla publiczności zorganizowano atrakcyjne konkursy z nagrodami. Można było zdobyć uknie i garnitury ślubne, sesje zdjęciowe, dekoracje, bukiety ślubne, obrączki, usługi foto-video, weekendy dla dwojga, przejazdy autem ślubnym, czy kurs tańca. Imprezę poprowadził Tomasz Kamel.

Wydarzenia na targach - czytaj tutaj!

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Pirat (gość)

    Czy warto korzystać z usług fotograficznych http://www.grabowski-foto.pl w Częstochowie? Słyszałem, że fotograf wykonuje naprawdę dobre zdjęcia. Zależy mi na sesji rodzinnej. Co o tym myślicie?