Kadr z serialu "Gra o tron" Kadr z serialu "Gra o tron"

Kadr z serialu "Gra o tron" (© mat.pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Portal TorrentFreak podał listę serialów, który miały najwięcej ściągnięć w sieci w mijającym roku.

Kończy się rok, czas na podsumowania. Portal TorrentFreak stworzył swoje podsumowanie mijającego roku i opublikował listę seriali, które były najczęściej ściągane z sieci w 2014 roku. Lista seriali powstała na podstawie statystyk, które są udostępniane przez ogólnodostępne portale z torrentami.

Na 10. miejscu listy uplasował się serial "South Park" - 2,4 mln ściągnięć. Nieco więcej, bo 2,5 mln ściągnięć miał w mijającym roku serial "W garniturach". Na ósmym miejscu z wynikiem 2,7 mln ściągnięć uplasowała się produkcja "Wikingowie". 7. miejsce to "Chirurdzy" - 2,8 mln ściągnięć, a 6 miejsce to "Arrow" - 2,9 mln ściągnięć.

Na piątym miejscu z 3,2 mln ściągnięć uplasował się serial "Gotham". Na 4. miejscu z 3,5 mln ściągnięć znalazła się produkcja "Jak poznałem waszą matkę". Trójkę najpopularniejszych seriali otwiera "Teoria wielkiego podrywu" - 3,9 mln ściągnięć. Na drugim miejscu znalazła się produkcja "The Walking Dead" - 4,8 mln ściągnięć. Najbardziej "piraconym" serial w mijającym roku była "Gra o tron" - 8,1 mln ściągnięć.

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!