Tomasz Kot z żoną

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę, 17 stycznia, wrocławski salon Empik w CH Renoma we Wrocławiu będzie gościć Tomasza Kota i jego żonę Agnieszkę.

Znany aktor czytał bajki dla dzieci na specjalnym audiobooku dołączonym do książki „Senek”. Składają się na nią wieczorne opowieści jego córki Blanki i żony Agnieszki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.

Książka pokazuje jak poprzez bajkę radzić sobie z rzeczywistymi, często trudnymi uczuciami dziecka. Jej bohater, Senek, narodził się z wieczornych opowieści Blanki i jej mamy Agi. Ich wspólną historię spisał Michał Wierzbicki, a zilustrowała ją swoimi kolażami sama autorka – Aga Kot.

Do książki dołączony jest audiobook, na którym znajdziemy bajki czytane przez Tomasza Kota. Aktor, znany z wielu polskich seriali i filmów, takich jak „Skazany na bluesa”, „Magda M” czy „Bogowie”, swoim głosem wprowadza dzieci w świat snu. Całości dopełnia muzyka skomponowana przez Łukasza L.U.C.-a Rostowskiego.

Książka trafiła na rynek księgarski pod koniec listopada ubiegłego roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    witia (gość)

    Dobry aktor serlalowy i filmowy, lubię go za rolę w ,,Niani", ,,Bogów" i filmu ,,Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć ".