Po króliku Edwardzie Tulanie przyszedł czas na tygrysa, chłopca o imieniu Rob i dziewczynkę Sistinę. To kolejni bohaterowie, których powołała do życia w swej książce Kate DiCamillo.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po króliku Edwardzie Tulanie przyszedł czas na tygrysa, chłopca o imieniu Rob i dziewczynkę Sistinę. To kolejni bohaterowie, których powołała do życia w swej książce Kate DiCamillo. Historia tych trojga dzieje się współcześnie, na Florydzie. I zaczyna się dość ponuro. Rob stracił mamę i razem z tatą zaczynają życie od nowa, w innym mieście. Ale kłopoty chłopca nie kończą się. Prześladują go koledzy, tata też z trudem radzi sobie w nowej sytuacji. Lekiem na całe zło okazuje się …wymyślony tygrys i nowa koleżanka Sistina. Rob uczy się przyjaźni, zaufania i przezwyciężania smutku. Wzruszająca, krzepiaca historia, pięknie opowiedziana.

Kate DiCamillo, Tygrys się budzi, Philips Wilson, cena 19, 90 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!