Joanna Bator Joanna Bator

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na 15 stycznia zaplanowano premierę jej najnowszej książki, zatytułowanej "Wyspa Łza".

PREMIERA: 15 stycznia 2015
Wydawnictwo: Znak
Cena detaliczna: 42,90 zł
Liczba stron: 304
Oprawa twarda
Wydanie pierwsze

Do Joanny Bator nieustannie powracają słowa „znikła bez śladu“. Wśród wielu historii kobiet tylko jedna przykuwa jej uwagę i staje się obsesją. To hi storia Sandry Valentine, która w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła na Sri Lance. Joanna Bator wyrusza na wyspę w kształcie łzy. Dokąd i do kogo doprowadzi ją znikający trop obcej kobiety? Kim jest mroczna bliźniaczka? Kim jest Anna Karr? Na te pytania odpowiecie sobie, czytając jej najnowszą książkę.

To pełna czarnej magii i przewrotna kobieca opowieść o miłości, twórczości i smudze cienia. Fotografie Adama Golca oddają klimat opowieści, która toczy się od początku do końca na granicy tego, co realne i tego, co wykreowane.

Joanna Bator to laureatka Nagrody Nike 2013. Pochodzi z Wałbrzycha. Lubi wyspy, morza i bieganie. W 2014 roku wyjechała na Sri Lankę w poszukiwaniu Amerykanki Sandry Valentine. Towarzyszył jej fotograf Adam Golec. Efektem tej wyprawy jest Wyspa Łza.

Książki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sabotaż na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (gość)

na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie dyrekcja Instytutu Filologii Obcych zablokowała wydanie międzynarodowej monografii we współpracy z Uniwersytetem WASEDA w Tokio, którego redaktorem jest założycielka Instytutu Filologii Obcych

tuuusia (gość)

czytałam już pierwsze recenzje, zapowiada się bardzo intrygująco i ciekawie. może ktoś miał książkę w recenzji i i mógłby się odnieść do tych słów http://xiegarnia.pl/artykuly/po-sladach-bator/ ?