Tym razem na 18 i 19 maja zaplanowano kolejne spotkanie dla specjalistów z branży pieczarkarskiej i sympatyków tego grzyba.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trwają przygotowania do kolejnych obchodów Święta Pieczarki w Wielichowie. Wiadomo już, że dwudniowa impreza dla działaczy branży i miłośników grzyba została zaplanowana na 18 i 19 maja.

- Część artystyczna odbędzie się w sobotę. Wtedy na scenie dla naszych gości wystąpi muzyczna grupa z Ukrainy "Mirami". Oczywiście zaprezentują się również zespoły disco polo, country, chcemy przypomnieć też największe przeboje "Abby". W niedzielę tradycyjnie obrzęd pieczarkowy, degustacja potraw i kolejne muzyczne atrakcje. Trwa dopinanie całego planu tego wydarzenia - wyjaśnił Jan Grześ dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie, który z ramienia Urzędu Miasta i Gminy jest organizatorem całego przedsięwzięcia.

Honorowy patronat nad Świętem Pieczarki objęło Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych w Skierniewicach.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!