AgfaPhoto DC-600uw to kompakt idealny na wakacje: można z nim bez obaw nurkować na głębokość 10 metrów a do tego jest bardzo tani. AgfaPhoto DC-600uw w prawdzie nie dorównuje parametrami konstrukcjom wiodących ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
AgfaPhoto DC-600uw to kompakt idealny na wakacje: można z nim bez obaw nurkować na głębokość 10 metrów a do tego jest bardzo tani.

AgfaPhoto DC-600uw w prawdzie nie dorównuje parametrami konstrukcjom wiodących producentów, ale jest prosty i tani, co akurat w przypadku traktowania go jako dodatkowego sprzętu na wakacyjne wyjazdy, jest zaletą.

Producent wyposażył go w 6-megapikselową matrycę CCD, stałoogniskowy obiektyw o ekwiwalencie ogniskowej 36,5mm i 2,4-calowy ekran LCD. Aparat rejestruje zdjęcia z czułością od ISO 100 do ISO 1600 i ma możliwość zdefiniowania własnego balansu bieli (przydatne podczas nurkowania). W AgfaPhoto DC-600uw zastosowano uszczelnioną obudowę, która pozwala zabrać aparat na głębokość 10 metrów.

Dodatkowo aparat może nagrywać sekwencje wideo o rozdzielczości 640x480 pikseli (30 kl/s). Materiał może być zapisany w 24-megabajtowej pamięci wewnętrznej lub na kartach SD/SDHC. Do zasilania aparat wykorzystuje dwie baterie AA. Na koniec - dość atrakcyjna cena.

Cena: około 650 zł

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!