Krzysztof Piotrowski, prezydent Rotary Club Wolsztyn, wręczył stypendia zdolnej młodzieży Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Profilowanych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piotrowski podkreślił, że realizując duże projekty pomocowe, wcześniej m.in. dla wolsztyńskiego szpitala, a ostatnio budując studnię głębinową w Kamerunie, rotarianie nie zapominają o młodzieży z powiatu wolsztyńskiego i już po raz drugi wspierają ją stypendiami. W tym roku otrzymali je Monika Buda z Wojciechowa za bardzo dobre wyniki w nauce i aktywne uczestniczenie w życiu szkoły, Karol Kochman z Belęcina za bardzo dobre wyniki w nauce i udział w konkursach i olimpiadach.

Wolsztyński Rotary Club przyznał dodatkowo nagrodę pieniężną Natalii Łozińskiej z Wolsztyna za szczególne zainteresowania humanistyczno-lingwistyczne. Tegoroczni stypendyści są uczniami klas maturalnych i w przyszłym roku ubiegać się będą o indeksy szkół wyższych.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!