Już w niedzielę kolejny, 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która z roku na rok coraz bardziej polaryzuje społeczeństwo. Z jednej strony płynie wielki hejt i zarzuty o defraudowanie pieniędzy, a z drugiej zaangażowanie i słowa uwielbienia dla twórcy akcji - Jurka Owsiaka. Kto ma rację? Oceńcie sami.


WOŚP

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Patrzący (gość)

Brawo cenzura jeśli słowa pa..c i gł..i są wulgaryzmami to gratuluję jedynie zgodnej linii

2782 (gość)

Jak to ktoś powiedział. Jesteś przeciw akcji Owsiaka to nie dawaj, ale jak Twoje dziecko wyląduje w szpitalu, to powiedz, że nie dałeś kasy i dlatego nie chcesz, by życie Twego dziecka ratowali przy pomocy sprzętu, od "złodzieja i oszusta" Owsiaka. Ciekawe ilu z przeciwników akcji WOŚP to zrobi.

mimo (gość)

Chwytac ludzi za serca to nie pierwszy taki pomysł na biznes... Ode mnie nie dostaną ani centa. pomagam potrzebującym bezpośrednio, nie będę nabijał kabzy Owsiakowi. WOŚP Powinni zdelegalizowac za to co się tam dzieje...

Nie dla oszustów (gość)

nie przekonacie mnie żadnymi argumentami, ze Owsiana orkiestra jest uczciwa. Koniec z żebraniną . Mam "orkiestrę" w tyłku