Drodzy Internauci, mamy przyjemność ogłosić w naszymmieście.pl wakacje z Perłami w Koronie Województwa Lubelskiego. W pierwszej edycji regionalnego plebiscytu będziemy pod wpływem uroku niezwykłych budowli.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
pomorze_patron1_2d.jpg

Drodzy Internauci, mamy przyjemność ogłosić w naszymmieście.pl wakacje z Perłami w Koronie Województwa Lubelskiego. W pierwszej edycji regionalnego plebiscytu będziemy pod wpływem uroku niezwykłych budowli. Głosowanie na stronach portalu naszemiasto.pl trwa od 29 czerwca. Przez dwa tygodnie poprzedzające czas wyborów przyjmowaliśmy propozycje Czytelników. W Waszych rękach jest los regionalnych perełek oraz certyfikaty ze znakiem naszemiasto.pl dla dziesięciu laureatów plebiscytu. Poznamy ich 1 września.

Pod hasłem „Perły w Koronie 2009” naszemiasto.pl promuje regionalne atrakcje turystyczne w całej Polsce – akcja prowadzona jest równolegle przez 16 wojewódzkich oddziałów portalu. W tym roku głosujemy na niezwykłe budowle, zarówno te urzekające pięknem architektury, jak i te, których atrakcyjność płynie z ich głębi, historii, a także ludzi i faktów, z nimi związanych. Niektóre z nich są już symbolami, wizytówkami miast, inne cieszą się na myśl o nadchodzących odkrywcach, korzystając na co dzień z uroku oddalenia od wielkomiejskiego i medialnego szumu.

Wszystkie propozycje redakcji i Czytelników dostępne są pod zakładką Głosowanie. Na tej samej stronie od 29 czerwca wybieramy 10 pereł województwa lubelskiego.Gratulujemy

Za nami pierwsze rozstrzygnięcia Pereł w Koronie 2009. Nagrody w konkursie zgłoszeniowym otrzymują:


 • przewodnik Wyżyny z serii regiony (Demart) oraz voucher wycieczkowy

  Józef Łukasiewicz

  za niezwykłą historię i fotografie uroczyska Kruczek w Lasach Janowskich;

 • torbę turystyczną z niespodzianką

  Stanisław Stadnicki

  za zdjęcie kościoła Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim. • Szczegóły konkursu oraz prezentacja nagród dostępne są w naszej strefie.

  Nagrody czekają również na tych internautów, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze. Głosujemy, komentujemy i kibicujemy regionalnym perełkom do 31 sierpnia.

  Partnerami plebiscytu są: wydawnictwa Demart i Carta Blanca, internetowe biuro podróży fly.pl oraz biuro podróży Exim Tours.


  cartablanca1_b5.jpg z5pom_56.jpg z2spom_9d.jpg z3pom_1e.jpg partnerzy_ca.jpg

  Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!