Poznaliśmy laureatów naszego plebiscytu, w którym sami wybieraliście polski przebój 2014 roku. Dziękujemy Wam za zabawę, oto wyniki.

Po owocach tego roku można śmiało i nie na wyrost powiedzieć, że 2014 był dobry dla polskiej muzyki. Zwłaszcza tej reprezentowanej przez muzyków młodszego pokolenia, którzy bez pardonu stają w szranki z bardziej doświadczonymi koleżankami i kolegami oraz skutecznie zabiegają o fanów za naszymi granicami.

Może nie tańczą na lodzie, ale na pewno stanowią ważny głos polskiej muzyki. Wasze zdanie się liczy, zwłaszcza dla samych artystów.

W plebiscycie Naszego Miasta na polski przebój 2014 roku pierwsze miejsce zdobył utwór "Reconcile" grupy Curly Heads dowodzonej przez Dawida Podsiadło. Gratulujemy! Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty zespołu zatytułowanej "Ruby Dress Skinny Dog", która ukazałą się w październiku 2014 roku. Do piosenki powstał teledysk, który wyreżyserowała Dorota Piskor, a w roli głównej wystąpił Marcin Dorociński.Drugie miejsce zajęła najgłośniejsza debiutantka tego roku, Karolina Czarnecka z utworem "Hera koka hasz LSD", natomiast na najniższym stopniu podium dzięki utworowi "Nie mam dla ciebie miłości" stanął Skubas.

KLIKNIJ I ZOBACZ PRZEBÓJ ROKU 2014 NASZEGO MIASTA - WYNIKI!


W naszym plebiscycie głosowanie trwało do niedzieli (18 stycznia).

Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aa (gość)

Krakowska Scena Muzyczna posiada całą bazę dobrej, KRAKOWSKIEJ muzyki.
Ponad połowa zespołów (a jest ich ponad 400) jest o niebo lepsza od.. tego.

Monika (gość)

Tak, jeśli kogoś nie ma w radiu RMF FM lub Zet albo głupich tv muzycznych, to ludzie już nie znają! Co za czasy, trzeba być celebrytą, żeby znali twoją twórczość. Większość utworów to prawdziwe hity roku 2014. Żal mi tych, którzy nie znają Organka, Skubasa lub Meli.

qtas (gość)

nosz k..a zaj..bisty ten plebiscyt. ch..j wi kto jest na tych zdjęciach i jaki wylansował przebój...
kojarzę może raptem ze dwie mordy, reszty w ogóle nie znam...