XIII Hunters Grodziski Półmaraton "Słowaka": WRĘCZENIE NAGRÓD!

Ania BorowiakZaktualizowano
Punktualnie o godzinie 9 ponad 3 tysiące zawodników wyruszyło na trasę. Kto okazał się najszybszy?

WYNIKI KATEGORII OPEN:

Jako pierwszy na linii mety zjawił się reprezentant Ukrainy, Pavlo Oliinyk, który na pokonanie trasy potrzebował zaledwie 01:10:46. Abderrahim Elasri (Maroko) zajął II miejsce z czasem 01:10:49. Na podium znalazł się również Pavlo Veretskyi (Ukraina) z czasem 01:11:10.

Najszybszą kobietą XIII Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” została Valentyna Kiliarska z Ukrainy, która ukończyła bieg w czasie 01:23:34.Sandra Nowak reprezentująca Mkst Astra Nowa Sól z czasem 01:24:50 zajęła II miejsce. Na podium stanęła również Karolina Bilawa (01:25:14)