Program "You Can Dance" przyciąga wielu miłośników tańca. W niedzielę rano w Sali Ziemi na MTP poznaniacy pokazali, na co ich stać i zatańczyli z Patricią Kazadi! Zobaczcie zdjęcia z castingu!

You Can Dance przyciągnął dziś wielu poznaniaków. Na niedzielnym castingu pokazali swoje umiejętności. Zanim jednak tanecznym krokiem ruszyli przez parkiet w Sali Ziemi, pozytywną energią zaraziła ich prowadząca program Patricia Kazadi. Potencjalni uczestnicy talent show zatańczyli na dziedzińcu czekając na wejście do sali przesłuchań.- Przyszłam z ciekawości. Nie wiem, jak mi pójdzie, nie wierzę w wygraną, ale spróbować chyba warto... - mówi osiemnastoletnia Martyna, która tańczy taniec nowoczesny i jazz. Ale byli i przekonani o swoich możliwościach i o tym, że mogą zajść daleko. - Trzeba wierzyć w siebie i pokazać jury swoje najlepsze możliwości - mówi pewnie Wojtek. Na casting przyjechał z mamą, która trzyma za niego kciuki.

Niedziela to pierwszy dzień przesłuchań. Nagrania z udziałem publiczności będą miały miejsce w poniedziałek, 19 stycznia.

Co się dzieje w stolicy Wielkopolski? Zajrzyj na poznan.naszemiasto.pl


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!