Zamach na Charlie Hebdo: artyści składają hołd ofiarom. Zobacz rysunki Zamach na Charlie Hebdo: artyści składają hołd ofiarom. Zobacz rysunki

Zamach na Charlie Hebdo: artyści składają hołd ofiarom. Zobacz rysunki (© screen Twitter)

7 stycznia w redakcji Charlie Hebdo w Paryżu doszło do zamachu terrorystycznego. Zginęło w nim czterech francuskich rysowników. Artyści oddali im hołd.

W zamachu zginęło dwanaście osób, cztery są w stanie krytycznym. Głównym celem ataku byli pracujący w tygodniku rysownicy. To im dziś artyści z całego świata oddają hołd.

Charlie Hebdo to francuski tygodnik satyryczny wydawany w Paryżu. Ukazuje się co środę i jest bogato ilustrowany. Znany jest z publikowania karykatur o charakterze religijnym wymierzonym w różne wyznania.

Zamach na Charlie Hebdo: prace artystów


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pamela (gość)

Precz z dzikusami z cywilizowanego świata! Wywieźć te śmieci tam gdzie ich miejsce. Oni walczą z cywilizacją więc po co ich tu trzymać. Takie marsze pamięci i hołdy nic nie dadzą. Te śmieci nic sobie z tego nie robią tylko rosną w siłę, niszczą nasz świat i zabijają niewinnych ludzi, nasze siostry i naszych braci. Jeżeli będziemy to nadal tolerować to te dzikusy zniszczą cywilizację !!! Przecież oni niczego dobrego w życiu nie zrobili, sieją tylko zniszczenie i śmierć ! Dziecioroby dziadowskie i gwałciciele nieletnich dziewczynek !!!
Co mi po głupawych marszach, paleniu świeczek i rysowaniu jakichś tam ołóweczków?! Trzeba się pozbyć tego wirusa, Won tam gdzie ich miejsce, w góry biegać boso po górach....