Przed pilskim sądem toczy się proces pary kochanków z Piły, która wykorzystywała seksualnie dwójkę dzieci. Oskarżona jest matka nieletnich. Karol K., 62-letni pilanin, udawał, że nie zauważa wymierzonego w niego ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przed pilskim sądem toczy się proces pary kochanków z Piły, która wykorzystywała seksualnie dwójkę dzieci. Oskarżona jest matka nieletnich.
Karol K., 62-letni pilanin, udawał, że nie zauważa wymierzonego w niego obiektywu aparatu fotograficznego. Z kolei 41-letnia Renata Ch. chowała się za plecami konwojującego ją policjanta. Tak wyglądała w środę droga na salę sądową najgłośniejszej w tym roku pary seksualnych dewiantów w Polsce: szewca-zielarza i przedszkolanki z Piły, oskarżonych o zwyrodniałe praktyki seksualne, do których wykorzystywali dzieci. To właśnie ze względu na dobro pokrzywdzonych małoletnich ich proces toczy się w Pile za zamkniętymi drzwiami.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!