Zima przychodziła do nas ospale, ale już dzisiaj w w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena zawitała na dobre.

Pokrywa śnieżna w tym urokliwym zakątku Sudetów, obecnie utrzymuje się na poziomie od 40 do 80 cm. Zapewnia to doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. Dzięki temu fani sportów zimowych mogą w pełni korzystać z jazdy po stokach zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach wieczornych.

Wszystko wskazuje na to, że śnieg, którego znacznie przybyło w ostatnich dniach, utrzyma się jeszcze przez długi czas. Obecna aura pogodowa przynosząca opady śniegu, znacznie sprzyja odwiedzającym turystom. Natomiast temperatura utrzymująca się na poziomie poniżej zera, pozwalają nocą na dodatkowe naśnieżanie stoków.

Trasy narciarskie dostępne są dla chętnych codziennie od godziny 9:00 do 22:00.

Dzięki temu fani sportów zimowych mogą śmiało szusować zarówno w ciągu dnia, jak i w późnych godzinach wieczornych. Tak szeroki przedział czasowy pozwala zaplanować wyjazd na narty lub snowboard osobom, które w ciągu dnia przebywają w pracy. Natomiast możliwości dojazdu do Zieleńca w relatywnie krótkim czasie, pozwala szybko znaleźć się na stokach narciarskich.

W sumie do dyspozycji jest ok. 14 km profesjonalnie przygotowanych tras wraz z nocnym oświetlaniem. Dzięki temu każdy z odwiedzających bez problemu może wybrać dla siebie stok o odpowiednim poziomie trudności, dopasowany do aktualnych umiejętności. Osoby, które aktualnie nie posiadają własnego sprzętu nie muszą się martwić, ponieważ wypożyczanie czynne są również w godzinach pracy wyciągów, czyli od godziny 9:00 do 22:00.

Rodziny z dziećmi w godzinach wieczornych, bez problemu mogą skorzystać z pomocy instruktorów, gdyż szkółki narciarskie dostępne są przez cały dzień. Dodatkową zachętą do nocnej jazdy, mogą okazać się tańsze ceny karnetów w godzinach od 16:00 do 22:00 oraz od 19:00 do 22:00.

Zobacz nasz serwis narciarski!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Gdzie na narty?

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!