Ten kot jest bardzo mściwy Ten kot jest bardzo mściwy

Ten kot jest bardzo mściwy (© za: youtube.pl )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

8 stycznia na serwisie Youtube.pl pojawił się filmik "Do not tease the cat, dude".

Na filmiku widzimy kota, który zaczepiony rękawicą kuchenną przez swojego pana zaczyna ją gryźć i drapać. Nie pomaga nawet zrzucenie rękawicy z dłoni, kot biegnie za swoim właścicielem, a kiedy ten zamyka się na balkonie, zwierzak wymyka się przez otwarte okno.

Czytaj też: Panda Bao Bao po raz pierwszy zobaczyła śnieg. Internauci ją pokochali [wideo]

Filmik do tej pory obejrzało 12 433 osoby. Pojawiły się już pierwsze komentarze. Katagaro pisze: "Śmieszne jak się ogląda, ale jak się trochę pomyśli to już mniej. Ten kot musi być na prawdę źle traktowany w tym domu, podejrzewam że bity. Zwierze o które się dba nie będzie się tak zachowywać." Wojtek przyznaje: "Kotek z charakterem. Nie da sobie dmuchać...". Użytkownik o nicku withoutsmallgarden komentuje: "Hitchcock powinien był nakręcić film o tych bestiach zamiast o jakichś wróblach". A Wy co myślicie o tym filmiku? Na Wasze komentarze czekamy pod artykułem.

"Do not tease the cat, dude": wideoHallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!