Życzenia noworoczne zaczniemy składać sobie już niebawem. Podsumowywać w nich będziemy mijający 2014 rok i dobrze życzyć na rok 2015. Obowiązywać będzie przede wszystkim życzenie szczęśliwego Nowego Roku, zobaczcie jednak inne życzenia noworoczne, jakie wybraliśmy dla Was i korzystajcie!

Jak składać życzenia noworoczne, gdy nie możemy ich złożyć osobiście? Można wysłać kartkę pocztową, napisać e-mail, wysłać SMS. Jakie życzenia noworoczne spodobają się rodzinie, a jakie znajomym? Czytajcie nasz subiektywny wybór.

Życzenia noworoczne na 2015 rok - SMS


Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi. Kufel piwa to za mało! Litr szampana by się zdało! Trzeba opić wszelkie troski, by następny rok był boski. Do siego roku życzy

Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!

W Nowym Roku, tuż po balu, oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu, proś niebiosa by Ci dały dużo seksu i gorzały. Do Siego Roku.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, życzę Tobie w Nowym Roku!

Niech taneczny lekki krok, będzie z Tobą cały Nowy Rok. Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Imprezowego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają... Niech one się Tobie wszystkie pospełniają. I z Nowym Rokiem, niech los Ci się odmieni, a ogród życia się zazieleni.

Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Cię nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku.

Szczęśliwego Roku Nowego, szampana chłodnego, sesji zaliczonej i kobiety szalonej!

Na następnej stronie - Życzenia noworoczne na 2015 rok - WIERSZYKI

Rozmaitości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mary (gość)

trzeba papugować,a nie można tak coś od siebie mądrego!Samodzielnego myślenia życzę w Nowym Roku!