Wybierz region

Wybierz miasto

  JUICY M

  Klub Diamond
  Biała Wieś, ul. Biała Wieś/27, +48 60 479 10 79

  21:00 Sobota, 5 listopada

  5 listopada 2016 wystąpi Juicy M - znana również jako Marta Marinez, to światowa DJ i producent pochodząca z Kijowa, na Ukrainie. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w światowej scenie muzyki elektronicznej.
  Bardzo szybko wyrobiła sobie markę poprzez wstawianie serii video mixów "Mixing On 4CDJs", które nadal zyskują popularność na portalach Facebook oraz Twitter - posiadając miliony odtworzeń. W przeciągu dwóch ostatnich lat, wystąpiła w ponad 50 krajach, na 4 różnych kontynentach - niedługo później znalazła się na jednej scenie z takimi artystami jak Afrojack, Skrillex, Firebeatz i wielu wielu innych. Od maja 2013 roku rozpoczęła swoją cotygodniową audycję radiową o nazwie JuicyLand, która zyskała tysiące fanów i emitowana jest w ponad 11 krajach, w tym USA, Kanadę, Meksyk itd. Audycja emitowana jest w ponad 70 stacjach radiowych na całym świecie. Jej remix stworzony wraz z Emzy dla hitu Major Lazer "Watch Out For This" otrzymał niesamowity support od takich artystów jak Bob Sinclair, Calvin Harris, La Fuente, Laidback Luke itd.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Najgłośniejsze cytaty roku 2018 Kto to powiedział? QUIZ