Wybierz region

Wybierz miasto

  „Kręci się i trzęsie”/Wojciech Tężycki /ceramika/

  MAGIEL GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ
  Wielichowo, ul. gen. Świerczewskiego K./2a, +48 50 264 47 68

  17:00 Sobota, 1 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Galeria Magiel w Wielichowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac Wojciecha Tężyckiego. Na wystawie zaprezentowane zostaną wybrane realizacje autora z zakresu ceramiki użytkowej, obiektu i instalacji dźwiękowej.

  Indywidualnej wystawie prac Wojciecha Tężyckiego, opiekuna Warsztatu Ceramicznego na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, towarzyszyć będą spotkania kuratorskie z dziećmi z Przedszkola Świat Bajek w Wielichowie, oraz z młodzieżą z Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie. W trakcie spotkań przybliżone zostaną aspekty związane z szeroko rozumianą ceramiką, instalacją dźwiękową w oparciu o zaprezentowane realizacje Wojciecha Tężyckiego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie