avatarMonika

Grodzisk Wielkopolski

1, 2 miejsce w Wielkopolskim Speedmintonie dla Gimnazjum w Grodzisku Wlkp.

2014-01-26 16:59:01

W hali sportowej Ludowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Luboniu, w sobotę 25stycznia rozegrany został pierwszy w tym roku turniej speed badmintona zaliczany do rozgrywek w ramach Grand Prix Wielkopolski Speedminton®Stars 2014.

Udział w tych rozgrywkach wzięło 5 uczennic z Grodziskiego Gimnazjum:
- Kategoria Junior U18 dziewczyny
- Kategoria Junior U14 dziewczyny
Zarówno tutaj jak i na wcześniejszych zawodach w Nowym Tomyślu gdzie dziewczyny zajęły 3 pierwsze miejsca w kategorii Junior U18 opiekę sprawowała pani Monika Jeżewska-Urbanek, która również bierze udział w zawodach.

Zawody trwały długo, a walka była zacięta i nie zawsze kończyła się wynikiem 2:0. Wiele razy wyniki kończył się 2:1 , a zmęczenie po takiej walce było bardzo widoczne.
Kategoria Junior U14 została podzielona na trzy grupy, a kategoria JuniorU18 została połączona z kategorią Open Women i podzielona na dwie grupy.

Po rozegraniu wszystkich kategorii nasze uczennice zajęły miejsca na podium:1 miejsce i 2 miejsce

Dziewczyny grają dopiero od początku stycznia, a pokonały osoby grające od początku roku. Gratulacje !
Wszystkie osoby otrzymały pamiątkowe koszulki, a zwyciężczynie medal.

Jesteś na profilu Monika - stronie mieszkańca miasta Grodzisk Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj